Ana içeriğe atla

GAME OF WAR OYUNU

 GAME OF WAR OYUNU


Kate upon reklamları sayesinde bir hayli ünlü olan bu oyunu merak edip deneyenleriniz olmuştur. Denemeyenler için kısaca göz atalım dedim.
Oyun öncelikle çok zamanınızı ayırmanız gereken bir oyun, sürekli görevler ve geliştirmeler mevcut ve dolayısıyla herhangi bir sonu yok. Clash of Clans oyununa göre daha fazla zaman harcamanız gerekebilir. Hem zamanınızı alan hem de telefonda şarj bırakmayan bir uygulama. Bilgisayardan oynamak isteyenler için bluestacks uygulamasını bulup indirmeniz yeterli olacaktır.
Oyunda sürekli altın almanızı isteyen reklamlar çıkıyor, bu çok rahatsız edici. Parayla oynayanlarla, parasız oynayanların dengesini çok iyi kurmalı yoksa oyun kısa soluklu olur. Yatırım yapılan 40 Milyon dolar bir anda heba olmasın.

Oyuna bağımlılık yapan bir oyun denilmiş, daha önceden Clash of Clans ya da benzeri oyunlar oynamamış insanlar için denilebilir. Zaman harcamamak için kısa sürede sildim. Bunun sebebi telefonumun sürekli hata vererek oyundan çıkması ve çok çabuk ısınması.
Oyunda ilerleyebilmek için sürekli görevleri yapmanız gerekiyor, bu görevler 3 şekilde kategorize edilmiş. Birincisi günlük görevler, sadece sizin yaptığınız hamlelere göre gerçekleştirilen görevler, ikincisi İttifak görevleri, yaptığınız ittifak için puan kazanmanızı istiyor. Üçüncüsü imparatorluk görevleri, yaptığınız marangozhane vs. bu görevlere giriyor ve öyle devam ediyor.Oyunda bir de kahraman mevcut bu kahramana yetenek kazandırarak savaşlarda önemli rol almasını sağlayabilirsiniz. Satın aldığınız veya yağmaladığınız eşyaları kahramanınıza giydirmeniz mümkün.

Oyunu bir deneyin derim, telefonunuzda çeşitli sorunlar çıkarmıyorsa ve yeterince zamanınız varsa Athena’yı ( Kate Upton’ı) dilediğiniz kadar koruyabilirsiniz. En sona tanıtım videolarından bir kaçını ekliyorum iyi seyirler.


Yorumlar

 1. Merhabaaaa
  Blogunuzu yeni keşfetme imkanım oldu ve takibe aldım. Umarım siz de benimkine bir göz atarsınız ^-^
  sizleriizliyorum.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil

 2. blog keşif etkinliğinden geldim :) bloğunu takipe aldım.. Benim bloğum kozmetik, makyaj ve bakım önerileriyle ürün yorumlarıyla dolu. herkesi bloğuma beklerim
  blog:http://senbenvehayat.blogspot.com.tr/
  inst:https://instagram.com/evintekkizimona/

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

STARBUCKS AÇMA HAYALİ/ FRANCHISING

STARBUCKS AÇMA HAYALİ/ FRANCHISING Dünya’nın çoğu yerinde olduğu gibi ülkemizde de işlek caddelerde en az 1 tane Starbucks kahve dükkanı bulunmakta, hatta bazı yerlerde 2 tane birbirine yakın dükkan bulunabilmekte. Bunun sebebi çok doğal, marka belirli bir isim yapmış ve oraya gitmek bir hava atma kaynağı. Diğer bir neden ise benim gibi kahve tiryakilerinin çok sayıda olması. Bu nedenle diğer Kahve satan yerler Kahve Dünyası, Kocatepe Kahve, Lavazza ve Caribou gibi yerlerde çoğalmaya başladı. Bir kısım kimselerin bu kadar kolay hizmetle çok para kazanıldığını farketmiş olması gerek. Bu nedenle kendileri de bu isimlerle kahve dükkanı açmak isteyebilirler. Bu yazıyı da bu yüzden yazıyorum, daha önce düşündüğüm bu fikri nasıl gerçekleştirebileceğinize gelelim. Maalesef Starbucks açmak tüm ülkelerde olduğu gibi ülkemizde de mümkün değil, işin çok güzel para kazandırdığını gören yetkililer, işi tekelleştirmişlerde aynı zamanda. Shaya Grup adında uluslar arası bir gruba ait bir şirket. Yani i…

İNTİHAR- EMİLE DURKHEİM

Emile Durkheim Ve İntihar Üzerine,
Genel ortalamaya bakıldığında toplumda on yıllık intiharların yıllık toplamlarının hemen hemen aynı kaldığını görülmektedir. Bu da bize intihar’ ın nedenlerinin bireyden çok toplumda aranması gerektiği gerçeğini sunar. Durkheim  toplumsal nedenlerden önce bireysel nedenler üzerinde durmuştur .Ona göre akıl hastalığı, sarhoşluk ve ırk gibi özellerle intihar arasında zorunlu özellikler yoktur. Bazı mevsimlerde intihar oranının artması ya da gündüz intihar oranının geceye göre daha fazla olması , o zamanlarda toplumsal hayatın daha yoğun bir biçimde almasındandır. Durkheim toplumsal olayları dikkate alarak intiharı üç bölüme ayırır. 1)Bencil (Egoistic) İntiharlar Bireyin bağlı olduğu çevreye aidiyet duygusunu tam olarak kazanamamasından kaynaklanır. Yani toplumsal bağlar gevşek olduğu ,birey kendini yalnız hissettiğinde ortaya çıkar. Avrupa’da Katolik Toplumların intihar oranı düşük, protestan toplumlarda ise yüksektir. Ona göre politik karmaşıklıklar …

ANTHONY GİDDENS SOSYOLOJİSİ

Batı sosyolojisinin en önemli temsilcilerinden biri kabul edilen Giddens, sosyolojinin merkezi problemleri yeniden ele alarak, bu eserinde sosyolojik teorinin belirsizlik ve kriz söylemlerinin hangi nedenlerden kaynaklandığını ortaya koyarak, sosyolojik teorinin kriz anında batılı sosyologların çözüm önerilerini sunmaktadır.
Eser sosyoloji merkezi problemlerinin gelişimini Auguste Comte,Emile Durckheim, Karl Marx,Max Weber Talcott Parsons,Alfred Schutz, Erving Goffman, Alain Touraine ,Jürgen Habermas, Pierre Bourdieu, Norbert Elias 'ın fikirlerini özümseyerek okuyucunun önüne sermektedir.
Kitabın analizini  ülkemizde Yrd.Doç.Dr.Ali Esgin yapmıştır. Kendi adıma kitabı oldukça kolay anlaşılır buldum.Akıcı olan kitap 572 sayfa fakat gerçeketen sosyolojinin bir özeti şeklinde olması nedeni ile çok yararlı ve öğretici . Başlangıç kitaplarının başlarında olması gerektiğine inandığım kitabı tüm sosyoloji öğrencilerine öneririm.İyi Okumalar.